Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
15A de roterende Misstap Ring Electrical Connector van de aluminiumlegering 38.1mm 24 Kringen
| Werkende snelheid: | 1~500RPM |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 60%RH |
| Standaardspanning: | 240VAC/DC |
15 Circuits 100 rpm Afzonderlijke slip ring met 250mm Lead Length voor een soepele elektrische transmissie
| Maximale snelheid: | 100 tpm |
|---|---|
| Aantal circuits: | 15 |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
Eenkantig coaxieel roterend gewricht met hoge frequentie 6 GHz 100 tpm
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Roterende Maximum Snelheid,: | 100 tpm |
| Nootmateriaal: | Messing |
JINPAT 6-pool 1000 RPM kwik slip ring met 6 kanalen voor stabiel vermogen en signaaloverdracht
| Aantal polen: | 6 |
|---|---|
| Maximale snelheid: | 1000 tpm |
| Werktemperatuur: | -30℃~ +60℃ |
Roterende elektrische connector van 76 schakelingen LPC-76A
| Kringen: | 76 kringen |
|---|---|
| Capsulelengte: | 105,65 mm |
| snelheid: | 300 t/min |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrische aansluiting LPC-06B
| niet-verplichte: | Rotatiesnelheid |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud - Goud |
| Typische applicatie: | Roterende lijst |
JINPAT Pancake Slip Ring met 10 schakelingen 5A per schakel en 220VDC/AC Spanning voor industriële toepassingen
| Circuits: | 10 circuits |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 5A per kring |
| Spanningswaarde: | 220VDC/AC of hoger |
Compact ontwerp gescheiden slip ring met 4 circuits en 240 VAC/DC spanning voor flexibele UAV-systemen
| Spanning: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1-3A |
| Werkvochtigheid: | 60% RH of hoger |
Kleine Flensvezel Optisch Roterend Gezamenlijk Ultramini single channel installation diameter 6.8mm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ6.8/Φ10*28 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
Het multi van de de Rings300rpm Hoge Roterende Snelheid van de Kanaal Roterende Misstap Lage Elektrolawaai
| Kringsmodellen: | 18 kringen |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |

