Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
Miniatuur sleepringconnector 44 circuits LPMS-44S
| Aantal circuits: | 44 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Huidige rating: | 1A |
6 kringen Modelminiature slip ring in Compact Ontwerp met gouden-Gouden Contacten
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Super Mini Slip Ring USB2.0 Signal 10 schakelingen
| Aantal circuits: | 10 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Roestvrij staal 316 Hoge stroom slipring 4000VAC 50A
| naam: | Scheepskabel lier/Koolborstel sleepring |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0 ~ 100 tpm |
| Werktemperatuur: | -20°C tot +75°C |
Miniatuur capsule slip ring 30 circuits met goud tot goud contacten
| Aantal circuits: | 30 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Miniatuur USB Signal Slip Rings Camera Stabilizer 1 Circuit 500 rpm
| Spanning: | 48 VAC/DC |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Werksnelheid: | 0~500rpm |
12 Circuit 5A Sleepring met 25,4 mm Gat voor Windgeneratoren
| Via diameter: | 25.4 mm |
|---|---|
| Ringstroom: | 12 |
| Werksnelheid: | 0~300rpm |
Miniatuur slip ring 12 circuits LPM-12H
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
24 Circuits 500VAC/DC door gaten glijring met IP54 bescherming voor analoge en digitale signaaloverdracht
| Totaal: | 24CKT |
|---|---|
| Detail: | 24X10A |
| Nominale spanning: | 500VAC/DC |
Hoogfrequente optische slipring, kleine afmetingen, licht gewicht
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| werktemperatuur: | -40~+70℃ |
| Piek maximum macht,: | 1500 W |

