Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
16 Circuits door boore slip ringen met 200 mm binnendiameter
| Kringen: | 16 |
|---|---|
| Werkende snelheid: | 0-100rpm |
| Werkvochtigheid: | ≤60%RH |
De hoge Precisie IP67 door droeg Sleepringen Brede het Werk Temperatuur
| Kringen: | 16 |
|---|---|
| Werkende snelheid: | 0-100rpm |
| Voltage Ratin380VAC/DCg: | 220Vac |
Super Mini Slipring 8 Circuits 0-300 RPM
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300 t/min |
| Aantal circuits: | 8 |
5-Kanaals Hoogfrequente Sleepring 5.25GHz IP40 30rpm
| Specificaties Kanaal: | K1-K5 |
|---|---|
| Levensduur, Min: | 5 miljoen Revoluties |
| Materiaal van het lichaam: | Aluminiumlegering |
4000 het T/min Geïntegreerde Leven van Misstapring solutions ultra long service
| Kring: | 1* Fiber+2*3A |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-4000 tpm |
| golflengte: | 1310-1550nm |
Geïntegreerde Vezel Optische Misstap Ring Solutions 1 Optische Vezel 2 Kring 3A
| Kring: | 1* Fiber/2*3A |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃-+80℃ |
| Werksnelheid: | 0rpm-4000rpm |

