Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
De uitstekend-ontworpen Ring van de Capsulemisstap van 18 Kringen met Laag Elektrolawaai
| Aantal circuits: | 18 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Draadlengte: | 250mm (facultatief) |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 Circuits 48VAC Volatge met laag elektrisch geluid
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
12 Circuits Slip Ring hoge frequentie 50 RPM
| Type: | Elektrisch |
|---|---|
| Kenmerken: | Hoge Frequentie |
| Naam: | 12 kringen |
Mini 5-kanaal foto-elektrische hybride slip ring IP65 IP67 300 tpm
| Kanaalnummer: | 5 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
7 het Leven van de Misstapring no contact friction long van de kanaal Optische Vezel 10 Miljoen T/min
| Kanaalnummer: | 7 |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
| Invoegingsverlies: | < 4 dB |
8 de kringen door droegen Misstap Ring Transferring Electricity HF en USB-Signalen
| Aantal circuits: | 8 kringen |
|---|---|
| Huidige Classificatie: | 5A per kring |
| Werkende snelheid: | 0 rpm ~ 200 rpm |
Hoogfrequente slipring, IP65 of IP68, 23 dBm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Golflengte rangemax.: | (aangepast) 650-1650nm |
Verbinding van Ring Solutions Electrical And Fiber van de edel metaalmisstap de Optische Roterende
| Kringen: | 3 kringen |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40 ℃~+80℃ |
| Werksnelheid: | 0~40000 t/min |
RF coaxiale roterende gewricht Dual Channel slip rings IP60 met compact signaal slip rings snelheden tot 30 rpm
| Rotatiesnelheid, Max.: | 30 rpm |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
Dual-channel slip ring IP60 voor RF coaxiale roterende verbindingen met compacte signalerings slip ring voor snelheden tot 60 RMP.
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |

