Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
IP68 Roterende verbinding met glasvezel 2000 tpm
| Huismateriaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kringen: | 1 |
| Golflengtebereik: | 650-1650 nm |
2-kanaal Misstap Ring Coaxial Rotary Joint Operating regelmatig en Betrouwbaarheid
| Specifieke Impedantie: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Werkende snelheid: | 0-100 t/min |
| Werktemperatuur: | -40℃~ +80℃ |
Van de Misstapring with SMA van One Channel 18GHz Roterende de Vrouwelijke Schakelaar Veelvoudige Misstap Ring Models
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Dual-channel Misstapring van de Coaxiale Roterende Verbinding van 4.5GHz rf in de Compacte Ring van de Signaalmisstap
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
Hybride slip ring 24 circuits met laag elektrisch lawaai
| Aantal circuits: | 24 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
RF coaxiale roterende gewricht enkel- en dubbelkanaalslipringen IP60 in compacte signaalslipringen
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
RF coaxiale roterende gewricht Dual Channel slip rings IP40 met compacte signaal slip rings snelheden tot 50 rpm
| Rotatiesnelheid, Max.: | 50 rpm |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP40 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
De Pneumatische Roterende Verbinding die van 48 Kanalensleepringen Signalen & Samengeperste Lucht overbrengen
| Spanning: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Werkende Stroom: | 2 A |
| Kanalen: | 36 |
Elektromisstap Ring Integrated met de Roterende Verbinding van HF met Veelvoudige Contacten en Klantgerichte Huisvesting
| Voltage: | 240 VDC/AC |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Aantal Kringen: | 25 Kringen/30 Kringen |
IP65 of IP68 2000 t/min, > 200 miljoen draaivoltes, hoogfrequente roterende gewricht
| Configuratie: | stevig-schacht |
|---|---|
| kenmerkend: | met meerdere kanalen |
| Maximum toevoegingsverlies,: | 1,0 dB |

