Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
4.5GHz RF Coaxiale Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| naam: | Coaxiale Roterende Verbinding |
|---|---|
| Kanalen: | Alleenstaande |
| Kenmerken: | Lichte gewicht |
Schokmateriaal Rotary Slip Ring Joint Electrical Connector
| Facultatief: | Rotatiesnelheid |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud - Goud |
| Typische applicatie: | Roterende lijst |
Roterende Elektrointerface met een Weerstand van 1000 MΩ @ 500 VDC voor het Testen van Apparaat
| Aantal kringen: | 4 polen gouden contact |
|---|---|
| Precisie: | hoge precisie |
| Beschermingsrang: | IP54 of hoger |
Hybriede optische vezel roterende gewrichtsslipring
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
|---|---|
| Invoegverlies: | <0.5dB |
| Invoegverliesgolf: | <2dB |
8 kringen door Gatenmisstap Ring Transferring Electricity HF en USB-Signalen
| Aantal circuits: | 8 kringen |
|---|---|
| Huidige Classificatie: | 5A per kring |
| Werkende snelheid: | 0~200 t/min |
Veelvoudige de Wartelschakelaar van Kanaal5a Ethernet Sleepringen
| Huidige rating: | 5A |
|---|---|
| Aantal circuits: | 12 |
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
12 Weerstand van het de Schakelaar Lage Contact van de krings5a de Elektrowartel via Diameter 60mm
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A |
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
3-kanaals elektrisch coaxieel roterend gewricht met een frequentiebereik van 3 GHz
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
One Channel-Misstapring van 18 de Roterende Verbinding van gelijkstroom GHz rf met de Vrouwelijke Schakelaars van SMA
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Elektrische capsule roterende gewricht 56 Circuit 240V connector slip ring
| Kringen: | 56×2A |
|---|---|
| Spanning: | 240V VC/DC |
| Dynamische weerstand: | ≤ 35 MΩ |

