Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
Eenkantig glasvezel roterend gewricht 1650nm laag insetsverlies aanpasbaar
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
| Invoegingsverlies: | <3dB |
Vezeloptische roterende verbinding 1 kanaal 650-1650nm IP68 2000 RPM
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 650-1650nm |
| verlies van invoeging: | <2db> |
Elektrische roterende slip ring 12 circuits LPC-1C1202
| Capsulelengte: | 39.8 mm |
|---|---|
| Aantal circuits: | 12 kringen |
| IP: | 54 of hoger |
Eenkantig gleufring roterend gewricht met DC tot 18 GHz frequentiebereik en ruiten van roestvrij staal
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1 ° |
50 GHz RF roterende gewricht/glijring met hoge werkingssnelheid
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 50 Ghz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Dubbelkanaal optisch roterend gewricht 300 tpm IP65
| Aantal circuits: | 2 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
IP68 Glasvezel Draaikoppeling 2000 rpm voor Zware Omgevingen
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 650-1650nm |
| verlies van invoeging: | <2db> |
Vezel Optische Roterende Verbindingen 23dBm IP40 50mm Goud aan Goud Optische de misstapring van 2000rpm
| Huidige rating: | 2A per draad |
|---|---|
| huisvestingsmaterialen: | Aluminiumlegering |
| Werksnelheid: | 2000rpm max. |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Productnaam: | Automatiseringsapparatuur slip Ring-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Circuits: | 7 circuits*6a 2*PE+2*100m Ethernet |
| Spanning: | 480VAC |
0 - 200 Rpm door boor Elektrische slip ring Aluminium behuizing
| Aantal circuits: | 8 kringen |
|---|---|
| Huidige Classificatie: | 5A per kring |
| Werkende snelheid: | 0~200 t/min |

