Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
300 rpm glasvezel roterende gewricht 3 kanaal IP65 IP67 23dBm
| Aantal circuits: | 3 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
3-kanaals RF roterende gewricht met 60 RPM rotatiesnelheid en frequentie tot 3 GHz
| Aantal Kanaal: | 3 kanaal |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 60 t/min |
| Materiaal van de zaak: | Aluminiumlegering |
Super Mini Rotary Slip Ring ondersteunt multi-signaal transmissie
| Aantal circuits: | 5 |
|---|---|
| Overdosis: | 5.5mm |
| Huidige rating: | 1A per draad |
Het compacte Hybride Video het Toezicht van Misstapring fiber optic rotary joint Overbrengen
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ10/Φ24*18 |
| Golflengtebereik: | 850 tot en met 1650 |
Eenkantig glasvezel roterend gewricht 1550nm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ6.8/Φ15.2*28 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
24 Interfaces van Ring Compact Capsule Rotary Electrical van de krings de Miniatuurmisstap
| Huidige rating: | 2A per draad |
|---|---|
| Aantal circuits: | 24 |
| Kenmerken: | lage wrijving |
Eenkantig glasvezel roterend gewricht 1650nm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Loodgrootte |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
Grote capaciteit glasvezel roterende gewricht 300 tpm 4 kanaal
| Aantal circuits: | 4 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
Het beschermingsniveau van het enkelkanaal glasvezel roterende verbinding is zo hoog als IP68
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
Oplossing van de de misstapring van de hoge Frequentie de Coaxiale Roterende Gezamenlijke Kleine Grootte One-stop
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 3 het overzees van kW @ - niveau 100 W @ 15000 m |
| Roterende Maximum Snelheid,: | 100 tpm |

