Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary electrical connector ] bij elkaar passen 86 producten.
1 kanaal glasvezel slip ring SM MM 2000 tpm IP65 IP68
| Soorten vezels: | SM of MM |
|---|---|
| Kanaalnummer: | 1 |
| Golflengtebereik: | SM:1270-1650 nm, MM:650-1300 nm |
LPM-30B 30 Circuit Slip Ring 1A 240V AC 300 RPM
| Circuitnummer: | 30 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1a |
| Spanning: | 240V AC |
Hoogfrequente sleepring DC-6GHz voor radarantennes 100RPM
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Maximale roterende snelheid: | 100rpm |
| Nootmateriaal: | metalen |
Misstapring van 3 Kanalen Roterende Unie Verbinding die Zuurstof & Acetyleen verpletteren
| Media: | Lucht |
|---|---|
| Druk: | 0-1MPa |
| Buitendeursdiameter: | Φ100mm |
95 Kringen Pneumatische Hydraulische en Elektro Geïntegreerde Sleepringen met 10 Miljoen Draaien
| Kringen: | 95 Kringen |
|---|---|
| IP-klasse: | IP 54 |
| Toepassing: | Thermische Krachtcentrale |
High Frequency Slip Ring 50 rpm max 30 circuits
| Werkende snelheid: | 50rpm maximum |
|---|---|
| Aantal circuits: | 30 |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
JINPAT Geïntegreerde sleepring Elektrisch + USB+HDMI+Ethernet
| Lichte Macht: | 23dBm |
|---|---|
| Middelgroot Type: | Lucht |
| Totaal: | 36 CKT |
High Frequency RF Slip Ring 50MHz-3GHz SDI Signal Low Noise
| Bandbreedte: | 50 MHz-3GHz |
|---|---|
| Signaaltype: | SDI |
| Beschermingscijfer: | IP54 |
Duurzaam glasvezelkabelverbinding 6 kanaal 300 tpm IP65
| Aantal circuitseeds: | 6 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
Optische Misstapring van 1 Kanaal met het Hoge Beveiligingsniveau van IP65
| Vezeltypes: | SM of MM. |
|---|---|
| IP-classificatie: | Tot IP 65 |
| werktemperatuur: | -20 tot 65 C |

