Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ capsule slip ring 100 rpm ] bij elkaar passen 66 producten.
Elektrische capsule slip ring 18 circuits met lange levensduur
| Kringsmodellen: | 18 kringen |
|---|---|
| Capsulelengte: | 32,85 mm |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
Edel metaal240v Super Mini Capsule Slip Ring For Pan/Schuine standcamera
| Aantal circuits: | 4 |
|---|---|
| Huidige rating: | 1A per draad |
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
LVDS-signalen van de capsule slip ring 12 circuit
| Standaardspanning: | 7VAC/DC |
|---|---|
| Dielectrische sterkte: | Voorbij 500V@50Hz |
| Isolatie: | 100MΩ@100VDC |
6 Circuit 1A 240VAC Mini-slipring voor hoogprecisieapparatuur
| Circuitnummer: | 6 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1a |
| Spanning: | 240VAC |
Kapsel elektrische slip ring met door gat 6 circuits LPC-06T
| Aantal circuits: | 6 kringen |
|---|---|
| Gatendiameter: | 1.5~7.0mm |
| Capsulelengte: | 31 mm |
Ring van de hoog rendement Roterende Misstap 24 Kringen 2A per Draad Professionele oplossing
| Kringen: | 24 kringen |
|---|---|
| Versnelling: | 300 ononderbroken t/min |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
6 Circuit 240V Spanning Separate Slip Ring met 0~300 RPM voor elektrische testapparatuur
| Circuitnummer: | 6 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 2a |
| Spanning: | 240 VAC |
360 Degree Rotation 8 Circuit 240VAC Slip Ring Rotary Joint for Industrial Machinery
| Circuitnummer: | 8 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 2ckt*5A, 6ckt*20A |
| Spanning: | 240 VAC |
Compact ontwerp gescheiden slip ring met 4 circuits en 240 VAC/DC spanning voor flexibele UAV-systemen
| Spanning: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1-3A |
| Werkvochtigheid: | 60% RH of hoger |
Pancake Slip Ring LPK Series with 5 Circuits 12A Current Rating and 240 VDC Voltage for Industrial Equipment
| Circuitnummer: | 5 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 12a |
| Spanning: | 240 VDC |

