Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ capsule slip ring 100 rpm ] bij elkaar passen 66 producten.
Elektrische slipring 8 circuits 2A 300 tpm voor testtoestellen
| Kringen: | 8 kringen |
|---|---|
| Capsulelengte: | 26,43 mm |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
12 Circuit 10A Doorvoerslipring 24,5 mm Contact van Edelmetaal
| Huidige rating: | 10A |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Kringsaantal: | 12 |
Ring van de hoge Precisie Roterende Misstap 76 het Deel van de Kringencapsule voor Pijpinspectie
| Kringen: | 76 kringen |
|---|---|
| Capsulelengte: | 105,65 mm |
| snelheid: | 300 t/min |
18 Circuit 5A 380VAC door boor slip ring 12mm gat
| Kringsaantal: | 18 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A |
| Spanning: | 380VAC |
6-circuit 10A 240VAC doorvoerslipring ID12,7mm
| Circuitnummer: | 6 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 10a |
| Spanning: | 240VAC |
12 Circuit 5A Sleepring met 25,4 mm Gat voor Windgeneratoren
| Via diameter: | 25.4 mm |
|---|---|
| Ringstroom: | 12 |
| Werksnelheid: | 0~300rpm |
50mm Doorvoerslipring met 12 draden, 380VAC/DC, 2A per circuit
| Gatdiameter: | 50 mm |
|---|---|
| Draden tellen: | 12 draden |
| Huidige Capaciteit: | 15a |
Hoogfrequente optische slipring, kleine afmetingen, licht gewicht
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| werktemperatuur: | -40~+70℃ |
| Piek maximum macht,: | 1500 W |
6 Circuits Slip Ring LPMS-06B 300 RPM 240VAC
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Huidige rating: | 1 ampèren per kring |
15 Circuit through Bore Ethernet slip ring voor stroom en signaal
| Kringen: | 15 kringen |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
| Standaardspanning: | 380VAC/24VAC |

