Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ capsule slip ring 100 rpm ] bij elkaar passen 66 producten.
Vloeibare elektrische slipring van 36 circuits 2A LPC-36A
| Kringen: | 36 circuits |
|---|---|
| Capsulelengte: | 57.2 mm |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
6 Circuit Gold Contact Slip Ring 2A 300 RPM LPC-06B
| Beschermingscijfer: | IP54 |
|---|---|
| Werksnelheid: | 300 tpm |
| Circuits: | 6 |
24-circuits sleepring 240V 2A gouden contact voor robotarm
| Aantal circuits: | 24 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Huidige beoordeling: | 2 ampèren per kring |
Miniatuur slip ring 18 circuits
| Werkende snelheid: | 0-250 t/min |
|---|---|
| Totale Kringen: | 18 |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
6 Circuit through Hole Slip Ring 25,4 mm 10A 380VAC
| Kringsaantal: | 6 |
|---|---|
| Huidige rating: | 10A |
| Spanning: | 380VAC |
Het miniatuur Videosignaal van Ring Transferring HD van de Capsulehd Roterende Gezamenlijke Misstap
| Werkspanning: | 100 VAC/DC |
|---|---|
| Kringsaantal: | 9 |
| Stroom: | 2~5A |
Sleepring 56 circuits 300 tpm 240 VAC/DC
| kringenmodellen: | 56 kringen |
|---|---|
| Huidige rating: | 2 ampèren per kring |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
4-Circuit 5A Pancake Slip Ring with 40mm Hole Size for Industrial Automation and Medical Equipment
| Circuitnummer: | 4 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 5a |
| Spanning: | 24 V gelijkstroom/wisselstroom |
Hoge snelheid sleepring 18 circuits 2A LPC-18A
| Aantal circuits: | 18 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Capsulelengte: | 350,03 mm |
6 Circuit Mini Slip Ring 2A 240V Gold Contacts for Remote Control
| Buitendiameter: | 12,5 mm |
|---|---|
| Aantal circuits: | 6 |
| Spanningsbeoordeling: | 240 VAC/DC |

