Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ capsule slip ring 100 rpm ] bij elkaar passen 66 producten.
36 Circuit Capsule Slip Ring 2A 240VAC/DC Gold Contact
| Werksnelheid: | 0-200 t/min |
|---|---|
| Aantal circuits: | 36 |
| Spanning: | 240 VAC/DC |
Van de Misstapring in compact design with van de 15 Kringencapsule de Lage Torsie
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Elektrische capsule slip ring 12 draden met 2500 RPM hoge snelheid
| Werkende snelheid: | 2500 tpm |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| materiaal: | Gouden contacten |
LPM-30B 30 Circuit Slip Ring 1A 240V AC 300 RPM
| Circuitnummer: | 30 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1a |
| Spanning: | 240V AC |
Capsule slip ring lang leven 10 circuits
| Aantal circuits: | 10 |
|---|---|
| Standaardspanning: | 7V AC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Huidige beoordeling: | 2a per circuit of hoger |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
| Elektrisch geluid: | Min1moΩ |
De miniatuurring van de Capsulemisstap 4Circuits met Goud aan Gouden Contact
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
Kleine capsule slip ring 12 circuits
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Lengten: | 26,43 mm |
Capsule-sleepring 8 circuits LPC-08A
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Huidige rating: | 2 ampèren per kring |
Elektrische capsule slip ring 24 circuits met hoge bescherming
| Type: | Elektrisch |
|---|---|
| Stroom: | 2 A |
| Spanning: | 240 V |

