Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary slip ring electrical connector ] bij elkaar passen 85 producten.
Super Mini Slipring 8 Circuits 0-300 RPM
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300 t/min |
| Aantal circuits: | 8 |
4000 het T/min Geïntegreerde Leven van Misstapring solutions ultra long service
| Kring: | 1* Fiber+2*3A |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-4000 tpm |
| golflengte: | 1310-1550nm |
Geïntegreerde Vezel Optische Misstap Ring Solutions 1 Optische Vezel 2 Kring 3A
| Kring: | 1* Fiber/2*3A |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40℃-+80℃ |
| Werksnelheid: | 0rpm-4000rpm |
Verbinding van Ring Solutions Electrical And Fiber van de edel metaalmisstap de Optische Roterende
| Kringen: | 3 kringen |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -40 ℃~+80℃ |
| Werksnelheid: | 0~40000 t/min |
300 rpm glasvezel roterende gewricht 3 kanaal IP65 IP67 23dBm
| Aantal circuits: | 3 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
Kleine Flensvezel Optisch Roterend Gezamenlijk Ultramini single channel installation diameter 6.8mm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ6.8/Φ10*28 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
Eenkantig glasvezel roterend gewricht 1550nm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ6.8/Φ15.2*28 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
4.5GHz RF Coaxiale Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| naam: | Coaxiale Roterende Verbinding |
|---|---|
| Kanalen: | Alleenstaande |
| Kenmerken: | Lichte gewicht |
Grote capaciteit glasvezel roterende gewricht 300 tpm 4 kanaal
| Aantal circuits: | 4 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
Hoogfrequente slipring, IP65 of IP68, 23 dBm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Golflengte rangemax.: | (aangepast) 650-1650nm |

