Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary slip ring electrical connector ] bij elkaar passen 85 producten.
3-kanaals RF roterende gewricht met 60 RPM rotatiesnelheid en frequentie tot 3 GHz
| Aantal Kanaal: | 3 kanaal |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 60 t/min |
| Materiaal van de zaak: | Aluminiumlegering |
IP65 of IP68 2000 t/min, > 200 miljoen draaivoltes, hoogfrequente roterende gewricht
| Configuratie: | stevig-schacht |
|---|---|
| kenmerkend: | met meerdere kanalen |
| Maximum toevoegingsverlies,: | 1,0 dB |
Dubbelkanaal optisch roterend gewricht 300 tpm IP65
| Aantal circuits: | 2 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ26/Φ38*119 |
| Golflengtebereik: | 850-1550 |
50 GHz RF roterende gewricht/glijring met hoge werkingssnelheid
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 50 Ghz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Roterende Elektrointerface met een Weerstand van 1000 MΩ @ 500 VDC voor het Testen van Apparaat
| Aantal kringen: | 4 polen gouden contact |
|---|---|
| Precisie: | hoge precisie |
| Beschermingsrang: | IP54 of hoger |
12 Weerstand van het de Schakelaar Lage Contact van de krings5a de Elektrowartel via Diameter 60mm
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A |
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
3-kanaals elektrisch coaxieel roterend gewricht met een frequentiebereik van 3 GHz
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Eenkantig coaxieel roterend gewricht met hoge frequentie 6 GHz 100 tpm
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Roterende Maximum Snelheid,: | 100 tpm |
| Nootmateriaal: | Messing |
Eenkantig glasvezel roterend gewricht 1650nm
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Loodgrootte |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
Het beschermingsniveau van het enkelkanaal glasvezel roterende verbinding is zo hoog als IP68
| Aantal circuits: | 1 |
|---|---|
| Loodgrootte: | Φ17/Φ26*27.5 |
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |

