Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary slip ring electrical connector ] bij elkaar passen 85 producten.
15A de roterende Misstap Ring Electrical Connector van de aluminiumlegering 38.1mm 24 Kringen
| Werkende snelheid: | 1~500RPM |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 60%RH |
| Standaardspanning: | 240VAC/DC |
6A Current 0~10rpm Rotary Slip Ring with φ38mm Vias for Automation Equipment
| Productnaam: | Automatiseringsapparatuur slip Ring-LPT038-0706-02PE-02E2 |
|---|---|
| Circuits: | 7 circuits*6a 2*PE+2*100m Ethernet |
| Spanning: | 480VAC |
Super Mini Rotary Slip Ring ondersteunt multi-signaal transmissie
| Aantal circuits: | 5 |
|---|---|
| Overdosis: | 5.5mm |
| Huidige rating: | 1A per draad |
Van de Misstapring with SMA van One Channel 18GHz Roterende de Vrouwelijke Schakelaar Veelvoudige Misstap Ring Models
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Het multi van de de Rings300rpm Hoge Roterende Snelheid van de Kanaal Roterende Misstap Lage Elektrolawaai
| Kringsmodellen: | 18 kringen |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Veelvoudige de Wartelschakelaar van Kanaal5a Ethernet Sleepringen
| Huidige rating: | 5A |
|---|---|
| Aantal circuits: | 12 |
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrische aansluiting LPC-06B
| niet-verplichte: | Rotatiesnelheid |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud - Goud |
| Typische applicatie: | Roterende lijst |
Schokmateriaal Rotary Slip Ring Joint Electrical Connector
| Facultatief: | Rotatiesnelheid |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud - Goud |
| Typische applicatie: | Roterende lijst |
LPM-30B 30 Circuit Slip Ring 1A 240V AC 300 RPM
| Circuitnummer: | 30 |
|---|---|
| Huidige beoordeling: | 1a |
| Spanning: | 240V AC |
Elektrische roterende slip ring 12 circuits LPC-1C1202
| Capsulelengte: | 39.8 mm |
|---|---|
| Aantal circuits: | 12 kringen |
| IP: | 54 of hoger |

