Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ 2 channel coaxial rotary joint ] bij elkaar passen 26 producten.
2-kanaals coaxieel roterend gewricht 50Ω/75Ω voor CCTV Pan Tilt
| Specifieke Impedantie: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-100 t/min |
| Werktemperatuur: | -40°C tot +80°C |
Eenkanaals coaxiale roterende sleepring met een frequentie tot 18 GHz
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Interface type: | SMA F ‐ SMA F (50OHMS) |
| Piek maximum Macht,: | 3 kW |
Oplossing van de de misstapring van de hoge Frequentie de Coaxiale Roterende Gezamenlijke Kleine Grootte One-stop
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 3 het overzees van kW @ - niveau 100 W @ 15000 m |
| Roterende Maximum Snelheid,: | 100 tpm |
4.5GHz RF Coaxiale Rotary Joint Single Channel Slip Rings in Compact Signal Slip Rings
| naam: | Coaxiale Roterende Verbinding |
|---|---|
| Kanalen: | Alleenstaande |
| Kenmerken: | Lichte gewicht |
Dual-channel coaxiale roterende gewricht, High Frequency Signal
| Naam: | Overhaal Roterende Verbinding |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0~60rpm |
| werktemperatuur: | -20~+80℃ |
RF coaxiale roterende gewricht enkel- en dubbelkanaalslipringen IP60 in compacte signaalslipringen
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
Eenkantig coaxieel roterend gewricht met hoge frequentie 6 GHz 100 tpm
| Frequentiebereik: | DC tot 6 GHz |
|---|---|
| Roterende Maximum Snelheid,: | 100 tpm |
| Nootmateriaal: | Messing |
3-kanaals elektrisch coaxieel roterend gewricht met een frequentiebereik van 3 GHz
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Dual-channel Misstapring van de Coaxiale Roterende Verbinding van 4.5GHz rf in de Compacte Ring van de Signaalmisstap
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
RF coaxiale roterende gewricht Dual Channel slip rings IP40 met compacte signaal slip rings snelheden tot 50 rpm
| Rotatiesnelheid, Max.: | 50 rpm |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP40 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |

