Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ 2 channel coaxial rotary joint ] bij elkaar passen 26 producten.
1 kanaal HF Rotary Slip Ring 1500W 18 GHz
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18GHz |
| Piek maximum macht,: | 1500W |
Hybriede optische vezel roterende gewrichtsslipring
| Golflengtebereik: | (aangepast) 650-1650nm |
|---|---|
| Invoegverlies: | <0.5dB |
| Invoegverliesgolf: | <2dB |
een enkelkanaals slip ring met hoge frequentie,
| Kenmerkend: | hyperfrequency |
|---|---|
| Frequentiebereik: | 500MHz-50GHz |
| Maximum toevoegingsverlies,: | 0,22 dB |
IP40 de Ring van de hoge Frequentiemisstap 30rpm voor Noodverlichtingmateriaal/Robots
| Roterende Snelheid, Max.: | 30rpm |
|---|---|
| Het levenstijd, Min: | 5 miljoen Revoluties |
| Isolatie, min: | 50dB |
95 Kringen Pneumatische Hydraulische en Elektro Geïntegreerde Sleepringen met 10 Miljoen Draaien
| Kringen: | 95 Kringen |
|---|---|
| IP-klasse: | IP 54 |
| Toepassing: | Thermische Krachtcentrale |
Hoogfrequente optische slipring, kleine afmetingen, licht gewicht
| Kanaalnummer: | 1 |
|---|---|
| werktemperatuur: | -40~+70℃ |
| Piek maximum macht,: | 1500 W |

