Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ 2 channel coaxial rotary joint ] bij elkaar passen 26 producten.
2-kanaal Misstap Ring Coaxial Rotary Joint Operating regelmatig en Betrouwbaarheid
| Specifieke Impedantie: | 50Ω/75Ω |
|---|---|
| Werkende snelheid: | 0-100 t/min |
| Werktemperatuur: | -40℃~ +80℃ |
De elektro Roterende Gezamenlijke Elektro Roterende Gezamenlijke 18GHz Frequentie van 100rpm rf
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
30MHz Met lange levensuur Vrije Onderhoud van vezel het Optische Roterende Verbindingen ultra
| Roterende Snelheid, Max.: | 100rpm |
|---|---|
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom-30MHz |
| VSWR, Max: | 1.2 |
De Optische Misstap Ring High Frequency Rotary Joints lphf-01K van IP40 JINPAT
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom-30MHz |
|---|---|
| VSWR, Max: | 1.2 |
| Naam: | optische misstapring |
Dual-channel slip ring IP60 voor RF coaxiale roterende verbindingen met compacte signalerings slip ring voor snelheden tot 60 RMP.
| Rotatiesnelheid, Max.: | 60RPM |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
RF coaxiale roterende gewricht Dual Channel slip rings IP60 met compact signaal slip rings snelheden tot 30 rpm
| Rotatiesnelheid, Max.: | 30 rpm |
|---|---|
| IP-beschermingsniveau: | IP60 |
| Levenstijd, Min.: | 5 miljoen Revoluties |
One Channel-Misstapring van 18 de Roterende Verbinding van gelijkstroom GHz rf met de Vrouwelijke Schakelaars van SMA
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Van de Misstapring with SMA van One Channel 18GHz Roterende de Vrouwelijke Schakelaar Veelvoudige Misstap Ring Models
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1° |
Eenkantig gleufring roterend gewricht met DC tot 18 GHz frequentiebereik en ruiten van roestvrij staal
| Frequentiebereik: | Gelijkstroom aan 18 GHz |
|---|---|
| Piek maximum macht,: | 1500 W @ 1 GHz |
| Fase WAUW (maximum graden): | 1 ° |
Vezel Optische Roterende Verbindingen 23dBm IP40 50mm Goud aan Goud Optische de misstapring van 2000rpm
| Huidige rating: | 2A per draad |
|---|---|
| huisvestingsmaterialen: | Aluminiumlegering |
| Werksnelheid: | 2000rpm max. |

