Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ super mini slip ring ] bij elkaar passen 25 producten.
Super Mini Slip Ring USB2.0 Signal 10 schakelingen
| Aantal circuits: | 10 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Super Mini Slip Ring USB3.0 signaal met IP40 hoog beschermingsniveau
| Model: | USB-sleepringen |
|---|---|
| signaal: | USB3.0 |
| Spanning: | 32V AC/DC |
Super Mini Slipring 8 Circuits 0-300 RPM
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300 t/min |
| Aantal circuits: | 8 |
Super miniatuur slip ring van 300 rpm 8 circuits LPMS-08B
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Het werk Voltageclassificatie: | 48 VAC |
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
4 de Rings1mω Laag Elektrolawaai van de kringen Super Miniatuurmisstap
| Aantal circuits: | 4 |
|---|---|
| Het werk Voltageclassificatie: | 240 VAC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Miniatuur slip ring IP54 Geïntegreerde structuurontwerp
| Rotatiesnelheid: | 0~300rpm |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Levensduur: | 1 miljoen |
Superminiatuur elektrische glipring IP40 LPMS-04C-03
| Levensduur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| Kringen: | 3 schakelingen*1A |
| Beschermingsgraad: | IP40 |
Super Mini Rotary Slip Ring ondersteunt multi-signaal transmissie
| Aantal circuits: | 5 |
|---|---|
| Overdosis: | 5.5mm |
| Huidige rating: | 1A per draad |
Super Mini Capsule-sleepring 10 circuits 0 ~ 300 RPM
| Spanning: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Aantal circuits: | 10 |
| Huidige rating: | 1 ampère per kring |
6 circuits compacte sleepring LPMS-06A
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Huidige rating: | 0.5A |

