Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ super mini slip ring ] bij elkaar passen 25 producten.
Miniatuur sleepringconnector 44 circuits LPMS-44S
| Aantal circuits: | 44 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Huidige rating: | 1A |
5 Circuits Elektrische roterende slip ring LPMS-05D
| Aantal circuits: | 5 |
|---|---|
| Huidige rating: | 1A |
| Spanning: | 48 VAC/DC |
5-circuits capsule-sleepring LPMS-05D
| Aantal circuits: | 5 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Huidige rating: | 1A |
Capsule Slip Ring 12 Circuit 2A Goud contact 240VAC
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Elektrische schokmateriaal: | Goud aan Goud |
| Werksnelheid: | 0~300 T/min |
Super Mini Capsule Slip Ring 6 Circuits 48VAC Volatge met laag elektrisch geluid
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Edel metaal240v Super Mini Capsule Slip Ring For Pan/Schuine standcamera
| Aantal circuits: | 4 |
|---|---|
| Huidige rating: | 1A per draad |
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
De miniatuurring van de Capsulemisstap 4Circuits met Goud aan Gouden Contact
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Edel metaal |
Super miniatuur capsule slip ring 8 circuit
| Toepassing: | HD camera |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300 t/min |
| Aantal circuits: | 8 |
Slip Ring Commutator 8 Circuits Met Flange Goud Goud Contact
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Huidige rating: | 1A |
Elektrische sleepringconnector 6 circuits
| Werkende snelheid: | 0-300 t/min |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |

