Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ ip40 capsule slip ring ] bij elkaar passen 26 producten.
300RPM miniatuurring van de Capsulemisstap 6 Kring 2A IP40, Geïntegreerd structuurontwerp
| Werksnelheid: | 0~300rpm |
|---|---|
| Ciruitstotaal: | 6CKT |
| Beschermingsgraad: | IP40 |
Kleine capsule slip ringen 6 Circuit 2A IP40 300RPM Gold To Gold
| Werksnelheid: | 0~300rpm |
|---|---|
| Ciruitstotaal: | 6CKT |
| Beschermingsgraad: | IP40 |
Mini Capsule Sleepringen 6 Circuits 2A IP40 300 RPM
| Werksnelheid: | 0~300rpm |
|---|---|
| Ciruitstotaal: | 6CKT |
| Beschermingsgraad: | IP40 |
Capsule slip ring IP40 12 circuits 2A met flens
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| IP-klasse: | IP40 |
| Inwendige diameter: | ∅1.5~∅7 |
Capsule-sleepring 12 circuits 2A 300 tpm LPC-12A
| Aantal circuits: | 12 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
De hoge van de Misstapring transmitting HDMI van de Definitiecapsule Camera Pan Tilt
| Beschermingsgraad: | IP40 |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 0~100rpm |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
Elektrische capsule slip ring 3 Circuit 15A
| IP: | IP40 |
|---|---|
| Elektrisch lawaai: | 1mΩMin |
| Innerlijke DInner Diameterameter: | ∅6.4 |
30 Circuits Capsule Slip Ring 2A Goud contacten 300 RPM
| Werksnelheid: | 0-300 Rpm |
|---|---|
| Total Circuits: | 30 |
| Huidige beoordeling: | 2 ampèren per kring |
Miniatuur capsule slip ring 250rpm IP40 6circuits 2A
| Aantal circuits: | 24 CKT |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 0-250 tpm |
| Classificatievoitage: | 240V AC/DC |
JINPAT LPC Capsule Slip Ring 240VAC Gold Contact 300rpm
| Beoordelingsspanning: | 240 VAC/DC |
|---|---|
| Roterende snelheid: | 0 ~ 300 tpm |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |

