Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ ip40 capsule slip ring ] bij elkaar passen 26 producten.
Automatiseringsapparatuur IP40 Micro slip ring 10 circuits 1A
| Aantal circuits: | 10 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Contactmateriaal: | Edele metalen |
Kapsule slip ring 56 circuits 2A LPC063-56A
| Kringen: | 56 CKT |
|---|---|
| Rotatiesnelheid: | 0-300rpm |
| Industrieel: | -20°C~+60°C |
Multicircuits Capsule slip ring LPMS-08A
| Rating oitage: | 48 V wisselstroom/stroomstroom |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | ≤60%RH |
| Beschermingsniveau: | IP40 |
Rotary Capsule Slip Ring IP54 Elektrische aansluiting LPC-06B
| niet-verplichte: | Rotatiesnelheid |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud - Goud |
| Typische applicatie: | Roterende lijst |
6 Channel Capsule Slip Ring 2A Current for Medical Equipment
| Huidige beoordeling: | 2a per circuit of hoger |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0-300rpm |
| Elektrisch geluid: | Min1moΩ |
3-circuit 10A capsule-sleepring LPC-03P
| Kenmerken: | Zeer lage contactweerstand |
|---|---|
| Typische toepassing: | Roterende lijst |
| niet-verplichte: | Rotatiesnelheid |
Robotic 6 Circuits Capsule Electrical Slip Ring met goud tot goud contact
| Aantal circuits: | 6 kringen |
|---|---|
| Gatendiameter: | 1.5~7.0mm |
| Capsulelengte: | 31 mm |
Superminiatuur elektrische glipring IP40 LPMS-04C-03
| Levensduur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| Kringen: | 3 schakelingen*1A |
| Beschermingsgraad: | IP40 |
Micro slip ring 300 rpm 8 circuits 2A met flens
| Aantal circuits: | 8 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC/DC |
| Huidige rating: | 2 ampèren per kring |
Miniature 8 Circuit Slip Ring Gold Contact 0-300rpm IP40
| Roterende snelheid: | 0 ~ 300 tpm |
|---|---|
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
| Beschermingscijfer: | IP40 |

