Alle producten
-
Roterende Misstapring
-
De Ring van de capsulemisstap
-
Signaalsleepringen
-
Vezel Optische Roterende Verbinding
-
Hoge Frequentiesleepringen
-
Door de Ring van de Gatenmisstap
-
Afzonderlijke Misstapring
-
De Ring van de pannekoekmisstap
-
Hoge Huidige Sleepringen
-
Misstap Ring Components
-
Niet Mercury Slip Ring
-
Pneumatische Hydraulische Roterende Verbindingen
-
Geïntegreerde Misstapring
-
Misstap Ring Solutions
-
WilliamJINPAT-de verschijning van de Misstapring is goed, zorgvuldig inpakkend, de dienstenthousiasme, moet opnieuw komen -
MartinSnelle levering, goede prestaties en goede kwaliteit, die zich op de volgende samenwerking verheugen.
Contactpersoon :
John
Telefoonnummer :
+86 1346 401 9643
zoekwoorden [ rotary slip ring 380v ] bij elkaar passen 8 producten.
De industriële Ring van de de Spoel Roterende Misstap van de Machineskabel 300rpm 8 Kring 380V 5A 20A
| Kringsaantal: | 8 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A, 20A |
| Werksnelheid: | 0~300 T/min |
Anti-abrasie door gat Rotary slip ring Verschillende structuur
| Aantal circuits: | 6 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A per draad |
| Spanning: | 380 V |
8 Circuits 380V Spanning Rotary Slip Ring 300rpm Werksnelheid
| Kringsaantal: | 8 |
|---|---|
| Spanning: | 240 VAC |
| Werksnelheid: | 0~300 T/min |
14 Circuit Through Bore Slip Ring met 100 Mbps Ethernet IP51
| Lodd draadlengte: | Stator: 3000 mm Rotor: 1500 mm |
|---|---|
| Werksnelheid: | 0~20rpm |
| Nominale spanning: | 24/380V |
70 mm doorboor slip ring 6 circuits 10A per ring
| Grootte van het gat: | 70 mm |
|---|---|
| Aantal circuits: | 6 kringen |
| Stroom per circuit: | 10 A |
380v Pin Industrial Slip Ring Gold Geplateerde Speld 4 Krings15a IP40 Misstap Ring Produce
| Kringsaantal: | 6 |
|---|---|
| Huidige rating: | 5A, 15A |
| Spanning: | 380VAC |
5 Circuits Pancake Slip Ring with 360° Rotation and 24VAC/DC Voltage Rating for Reliable Electrical Transmission
| Circuits: | 5 circuits |
|---|---|
| Spanningswaarde: | 24VAC/DC |
| Huidige beoordeling: | 1A per circuit |
36 Circuit slip ring met lage contactweerstand
| Aantal circuits: | 36 |
|---|---|
| Werkende snelheid: | 0-300 t/min |
| Contactmateriaal: | Goud aan Goud |
1

